Vlorë/ Rrahu djalin dhe kundërshtoi policët gjatë shoqërimit, pranga 55-vjeçarit

AKTUALITET


Një 55-vjeçar është arrestuar nga policia në Vlorë.

Ky shtetas ushtroi dhunë fizike ndaj djalit të tij 23-vjeçar.


Gjatë shoqërimit, ai ka kundërshtuar punonjësit e Policisë./abcnews.al
Skip to toolbar