Vrasja e biznesmenit në Fier, 15 të shoqëruar, 3 autorë të dyshuar

AKTUALITET


Policia e Fierit po kryen hetime intensive për zbardhjen e vrasjes së biznesmenit Demir Backa në Fier.

Mësohet se janë shoqëruar rreth 15 persona, teksa policia deklaroin se kanë qenë tre persona autorë të ekzekutimit.


Tre plumba ne zonën e qafës dhe kokës dhe rreth 15 te tjere ne kraharor i kane marre jeten 57 Demir Backa ne atentatin e se shtunes ne mbremje ne Fier.