Vrasje me thikë në Durrës! 40-vjeçari ndërron jetë pas sherrit me thika

AKTUALITET


Një sherr me thika mes 2 personave në Durrës ka shkaktuar një viktimë.

40-vjeçari Halil Koka nuk ka mundur të ju rezistojë plagëve të marra si pasojë e goditjes me thikë.


Autori i dyshuar i ngjarjes është Arben Koçilja, i cili është shpallur në kërkim nga ana e policisë dhe po punohet për kapjen e tij.

Detaje të reja priten në vijim për motivet që çuan në ngjarjen e rëndë.
Skip to toolbar