Zjarr në një banesë në Çorovodë, humb jetën tragjikisht 66-vjeçari

AKTUALITET


Përfshihet nga zjarri nje banese në Çorovodë ku per pasoje ka nderruar jete nje 66-vjecar.

NJOFTIMI


Gjatë natës, në lagjen “Çlirim”, Çorovodë, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit I.Sh., 66 vjeç.

Si pasojë e flakëve dhe asfiksimit ka ndërruar jetë shtetasi I.Sh.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Skip to toolbar