Zjarr në një banesë në Vlorë, humb jetën i moshuari

AKTUALITET


Një banesë është përfshirë nga flakët në Vlorë, pasditen e së martës.

Gazetari i ABC News, Elton Nika raporton se për shkak të zjarrit, një i moshuar ka ndërruar jetë.


Në vendngjarje ndodhen forcat e policisë dhe zjarrfikësja./abcnews.al
Skip to toolbar