BOTA

BOTA / Nga albi - 9:53 am

Shuhet legjenda e muzikës Tina Turner

Ka ndërruar jetë në moshën 83 vjeçare këngëtarja e njohur amerikane, Tina Turner Diva e muzikës pop dhe rock u shua në shtëpinë e saj në Zvicër, pranë Zyrihut E konsideruar si... Më shumë