OPINION

Kryefaqe / Nga albi - 11:30 am

Frrok Çupi: Shtëpia e re te Zogu i Zi

Nga Frrok Çupi Këta, me sa duket, janë nisur të gjithë për në shtëpinë e re Ndodhet te Zogu i Zi Adresa që i thonë ‘Don Bosko është veçse një ngatërresë; Don Bosko është... Më shumë

Kryefaqe / Nga albi - 2:30 pm

Edi Rama: Mesazh shqiptar në italisht

Fjala e kryeministrit Edi Rama në Shëngjin, krah kryeministres italiane, Giorgia Meloni Do të flas në italisht sepse gjithsesi këtu jemi në territor italian Një mirëseardhje të ngrohtë... Më shumë

Kryefaqe / Nga albi - 9:00 am

Çupi: Një telefon po bie në Tiranë

Nga Frrok Çupi Tani po duket sa shumë shqiptarë paskemi nëpër botë!… Takimi i shtetit me shqiptarët në Athinë, në Milano, pastaj në Londër e në Gjermani, sikur i hapi qiejt dhe i... Më shumë