Kryefaqe

AKTUALITET / Nga albi - 11:42 am

Sot 3 vite nga tërmeti tragjik!  

Kjo e shtunë shënon 3 vjetorin e tërmetit tragjik, që tronditi vendin mëngjesin e 26 nëntorit të vitit 2019, ku për pasojë humbën jetën 51 qytetarë dhe mbi 1000 të tjerë u... Më shumë