Atentati ndaj kryeministrit sllovak, Rama: I tronditur nga lajmi i tmerrshëm

AKTUALITET


Reagim i kryeministrit Rama:

I tronditur nga lajmi i tmerrshëm i sulmit të tmerrshëm ndaj Kryeministrit të zgjedhur të Sllovakisë, një i mbijetuar i madh dhe mik i dashur të cilit i uroj shërim të shpejtë dhe një rikthim spektakolar.

Skip to toolbar