Georgina, di vërtetë ta mbaj trupin në formë

Më të fundit


Me sharmin e saj ajo ia doli të rrëmbente zemrën e mashkullit më të kërkuar dhe më të paguar në botë, siç është Christiano Ronaldo. Dhe për të qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes Georgina Rodriguez di vërtetë sesi t’ia dalë.

Së fundi ajo ka postuar një foto në Instagram nga palestra ku vetëm brenda 1 orë ka marrë me mijëra pëlqime.


Ajo duket mjaft seksi e veshur me streçe jeshile fosforeshente teksa bën sparkatën përpara pasqyres dhe tregon format e rrumbullakta.

Georgina di vërtetë si ta mbajë trupin në formë.
Skip to toolbar