Gjendet një trup i pajetë në Vlorë, dyshimet e para

AKTUALITET


Një person është gjetur pa shenja jete në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Vlorë ditën e sotme.

Bëhet fjalë për një grua, identiteti i së cilës ende nuk dihet, që dyshohet se është mbytur aksidentalisht në det.


Njoftimi i policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, në lagjen “Uji i Ftohtë”, dyshohet se është mbytur aksidentalisht në det, një shtetase ende e paidentifikuar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe për identifikimin e shtetases që ka humbur jetën.
Skip to toolbar