Moti i keq, shtyhen 2 ndeshje të Superligës dhe Kategorisë së Parë

Më të fundit


Për shkak të kushteve atmosferike, 2 ndeshje të kampionatit shqiptarë janë shtyrë. Vendimi është njoftuar nga vetë Federata Shqiptare e Futbollit. Bëhet fjalë për ndeshjen Skënderbeu-Dinamo në Superligë dhe Kastrioti-Bylis në kategorinë e parë.

“Departamenti i Garave në FSHF bën me dije se Skënderbeu-Dinamo (Abissnet Superiore) dhe Kastrioti-Bylis (Kategoria e Parë) janë shtyrë për shkak të kushteve atmosferike”, thuhet në njoftimin e FSHF-së.


Deri më tani nuk ka një informacion për datat se kur do të luhen këto ndeshje.
Skip to toolbar