Përmbyset makina, tre të plagosur në aksident

Më të fundit


Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Gjirokastër, te kthesa pranë Liqenit të Viroit, ku një makinë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Mësohet se 3 persona janë plagosur në aksident dhe janë dërguar me urgjencë drejt spitalit të Gjirokastrës.

Bëhet e ditur se makina tip ‘Renault’ mban targën ‘AA 129 VI’. Në të udhëtonte shoferi dhe dy pasagjerë.

Nga të dhënat e para të policisë dyshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia dhe lagështira në rrugë.Skip to toolbar