Veliaj ironizon Berishën e Këlliçin: E ftoj të vijë sërish në 15 maj ta falënderoj për garën

Më të fundit


Kryebashkiaku Erion Veliaj ka ironizuar Sali Berishën dhe kandidatin e grupimit të tij, Belind Këlliçin për protestën para godinës së Bashkisë së Tiranës.

“Falenderoj kandidatin për kryetar bashkie të Tiranës – nga koha e kioskave në Lanë e parqe – Sali Berishën për vizitën tek dera e bashkisë!


Më në fund një kandidat gjysmë-komik e gjysmë-serioz, sesa një tërësisht komik! E ftoj të vijë sërish në 15 Maj ta falënderoj për garën!”, shkroi Veliaj.
Skip to toolbar