Vetëvritet me armë zjarri një 37-vjeçar në Nartë

AKTUALITET


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Nartë të Vlorës. Mësohet se një 37-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri. Nuk dihet arsyeja pse burri i ka dhënë fund jetës.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë.


“Sot, në fshatin Nartë, në afërsi të fushës së sportit, dyshohet se shtetasi 45 vjeç, është vetëvrarë me armë gjahu, të cilën e kishte me leje”, thuhet në njoftimin e bluve./abcnews.al
Skip to toolbar