Zjarr në Orikum, mbërrijnë forcat zjarrfikëse

AKTUALITET


Një tjetër vatër zjarri ka rënë në Orikum të Vlorës. Si pasojë e erërave të forta flakët e zjarrit janë të vështira për tu kontrolluar.

Ndërkohë flakët kanë përfshirë shkurre, shërbimet zjarrfikëse ndodhen në zonë dhe po punojnë për neutralizimin e flakëve.


Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit në këtë zonë.
Skip to toolbar