Aksident i dyfishtë në superstradën Lezhë-Shkodër, plagosen 5 persona

AKTUALITET


Pesë persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e përplasjes së dy automjeteve në superstradën Lezhë-Shkodër.

Aksidenti ka ndodhur paraditen e së dielës.


Sipas informacioneve paraprake, në aksident janë përfshirë një automjet tip “Ford” dhe një automjet tip “Porsche”.

Fatmirësisht, të plagosurit ndodhen jashtë rrezikut për jetën.
Skip to toolbar