E veshur kuq e zi, tifozja shqiptare merr gjithë vëmendjen në ndeshjen Bayern – Real Madrid

AKTUALITET


Një tifoze shqiptare e veshur me flamurin kuqezi, ka rrëmbyer gjithë vëmendjen në supersfidën Bayern Munich-Real Madrid.
Në minutën e 34 të ndeshjes, kamera ka fokusuar bukuroshen shqiptare, e cila ishte e shoqëruar edhe me një vajzë tjetër, që ka bërë shqiponjën kuqezi me duar.

Plot 12 minuta u janë kushtuar dy tifozeve, ndërsa videoja e tyre është shpërndarë gjerësisht nëpër rrjete sociale dhe të gjithë duan të dinë identitetin e tyre, duke “shpërthyer”  në komente.


Shumë shqiptarë shprehën gjithashtu krenarinë për një moment të tillë televiziv.
Skip to toolbar