EMRI/ Elektriçistin e zë korenti në Bulqizë dhe bie nga shtylla, dërgohet me urgjencë në spitalin e Tiranës

AKTUALITET


Një elektriçist ka qenë duke riparuar një defekt elektrik në afërsi të Spitalit të Bulqizës dhe ka rënë në kontakt me rrymën.

Si pasojë, Avdul Duriçi ka rënë nga shtylla dhe është dërguar drejt Tiranës për mjekim të specializuar.


Ndërkohë, nuk dihet ende si është gjendja shëndetësore aktuale e tij./abcnews.al
Skip to toolbar