Foto/Asnjë këngë dhe asnjë klip, Anjeza Shahini zbulon punën që bën në Angli

Më të fundit


Që kur u largua nga Shqipëria dhe u martua në Angli, këngëtarja Anjeza Shahini nuk ka sjellë asnjë këngë dhe asnjë klip të ri, por megjithatë ajo duket se nuk ka hequr dorë nga muzika.

Përmes instagramit ajo na njohu me punën e re që bën në Angli, duke na treguar se jep mësim kantoje për talentet e rinj.


Anjeza ka publikuar një video të një vajze që këndon dhe shkruan se vajza i ka zhvilluar aftësitë në këndim me ndihmën e saj.

Pra duket se Anjeza nuk ka hequr kurrë dorë nga muzika, megjithëse prej pak kohësh është bërë edhe mami.

Ajo është martuar me diplomatin Paul Edëard Conollyn dhe tashmë janë bërë prindër të një vajze.
Skip to toolbar