Gruaja shkoi në maternitet për të lindur, por foshnja ndërroi jetë! Bashkëshorti kallëzim në polici

AKTUALITET


Një 27-vjeçar ka ngritur kallëzim në polici, pasi bashkëshortja e tij u shtrua në spital për të lindur, por foshnja ndërroi jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


“Në Komisariatin e Policisë Nr. 3 është paraqitur shtetasi A. Gj., 27 vjeç, i cili ka kallëzuar se bashkëshortja e tij është shtruar në maternitet për të lindur, dhe gjatë kësaj kohe i ka ndërruar jetë fetusi (feto morto). Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia.
Skip to toolbar