Loja e seksit i merr jetën 22 vjeçares

Më të fundit


Një 29 vjeçar gjerman është arrestuar pasi një grua britanike është gjetur e vdekur në tualetin e një hoteli në Zvicër.

22 vjeçarja Anna Florence Reed u dëgjua të bërtiste në një sherr që mendohet të ishte duke bërë me të dashurin e  saj në dhomën e hotelit “Ramada La Palma” në liqenin Locarno në Zvicër. Klientët e shqetësuar njoftuan stafin e hotelit. Por  Anna Florence Reed, 22 u gjet e vdekur në tualetin dhomës.


Mjekët u thirrën, por ajo u shpall e vdekur në vendngjarje.

I dashuri i saj gjerman, 29 vjeç, është arrestuar dhe po përballet me një akuzë për vrasje paraprake. Ai i tha policisë se e dashura e tij vdiq gjatë një loje seksi.
Skip to toolbar