Me nipin e mbesën në makinë, 60-vjeçari pësoi atak kardiak dhe ra në kanal! Ndërron jetë, plagosen 2 fëmijët 

AKTUALITET


Hekuran Përfundi, 60 vjeç ka ndërruar jetë pasi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përfunduar në një kanal në fshatin Meshan në Gramsh.

60-vjeçari ishte në makinë me nipin 7 vjeç dhe mbesën 11-vjeçe. Dy fëmijët e mitur kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spital për të marrë mjekimin e nevojshëm.

Skip to toolbar