Rama takohet në New York me ministrin e Jashtëm britanik, i pranishëm edhe Hasani

AKTUALITET


Kryeministri Edi Rama është takuar në New York me ministrin e Jashtëm britanik.

Të pranishëm në takim kanë qenëe dhe ministri i sapoemëruar Igli Hasani si dhe ambasadori jonë në OKB, Ferit Hoxha.

“New York – Me Ministrin e Jashtëm britanik, James Cleverly” – shkruan Edi Rama në rrjetet sociale teksa publikon fotot e mëposhtme.Skip to toolbar