Vlorë, deti nxjerr në breg një kufomë

Më të fundit


Pas lajmërimit nga disa peshkatarë të zonës, policia e Vlorës ka konstatuar me trupin e pajetë të një shtetasi në plazhin e Zvërnecit.

Policia e ka identifikuar viktimës si shtetasin me iniciale I.I., 56 vjeç, i cili dyshohet se vuante nga problemet mendore dhe ishte endacak.

Skip to toolbar