CHAMPIONS LEAGUE

CHAMPIONS LEAGUE / Nga albi - 10:34 am

Rikthehet sot Champions

Kompeticioni më i rëndësishëm për klube, UEFA Champions League, rikthehet sonte me ndeshjet e 5 në fazën e grupeve Disa prej klubeve të mëdha tashmë e kanë siguruar kualifikimin, por... Më shumë

CHAMPIONS LEAGUE / Nga albi - 9:27 am

Champions rikthehet sot

Sot rikthehet UEFA Champions League në kuadër të raundit të tretë të fazës së grupeve Ndeshja më interesante e ditës së sotme padyshim është ajo mes Atletico Madridit dhe... Më shumë