Dhunon 41 vjeçaren gjatë vjedhjes, arrestohet i riu

Më të fundit


Policia e Pukës ka arrestuar një 27 vjeçar, pasi është futur në banesën e një shtetase dhe e ka dhunuara të.

Arrestohet shtetasi me iniciale M.N., 27 vjeç, pasi ka dhunuar 41 vjeçaren me iniciale B.B., në banesën e saj gjatë kohës që kishte hyrë për të vjedhur.


27 vjeçari ka qenë edhe më parë i dënuar për vjedhje me dhunë, ndërsa njihet edhe si person me probleme të shëndetit mendor.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Puke, për veprat penale “Dëmtime të tjera me dashje” dhe “Dhunimi i banesës”.
Skip to toolbar