E vret me gjakftohtësi në shtëpi, e qan në burg

Më të fundit


Një ditë pas ngjarjes së rëndë që tronditi Memaliajn, ku burri varu gruan e tij, duket se ka ardhur edhe pendimi i tij.

Skënder Hoxha, nuk e pranoi krimin në fillim, por më pas tha se e kishte bërë ai për shkak se bashkëshortja e tij, Antoneta Hoxha, po i kërkonte llogari se ku i kishte shpenzuar kursimet e përbashkëta të disa viteve.


“Nuk durova dot se kishte një muaj që më kërkonte llogari se ku i kisha shpenzuar kursimet tona dhe e godita me levë pas kokës.” – ka thënë ai në dëshminë e tij.

Mësohet se gjatë qëndrimit në dhomat e paraburgimit ai ndodhet në efektin e qetësuesve sepse gjatë gjithë kohës qan dhe kërkon të shoqen.
Skip to toolbar