Humb bashkëshorten, hidhet nga ballkoni 30-vjeçari në Vlorë

Më të fundit


Një 30 vjeçar i ka dhënë fund jetës së tij në kushtet e depresionit të rëndë në qytetin e Vlorës.

Viktima i identifikuar me inicialet M.G., 30 vjeç, është hedhur nga ballkoni, nga kati i 9-të i banesës ku jetonte. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia 3” rreth orës 19:30.


Mësohet se më herët 30-vjeçari ka humbur bashkëshorten dhe ishte në depresion, çka mund ta ketë shtyrë të ndërmarrë këtë akt. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Skip to toolbar