Policia ndjek të kërkuarin, e gjejnë të vetëvrarë

Më të fundit


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Plan i Bardhë të Klosit, ku një person ka vrarë veten me një plumb në kokë.

Viktima është shtetasi Ari Hoxha, 31 vjeç, i cili ishte shpallur në kërkim për dhunë në familje.


Sipas policisë 31 vjeçari po shkonte i armatosur drejt banesës së bashkëshortes së tij dhe kjo ka bërë që efektivët të nisen me urgjencë në adresën ku kishin marrë informacion. Mirëpo kur efektivët kanë arritur kanë dëgjuar një të shtënë me armë.

I riu kishte vrarë veten rreth 150 metra larg banesës së vjehrrit të tij, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plot të ngjarjes.
Skip to toolbar