Itali, shqiptari kapet me 10 kg drogë

Më të fundit


Policia italiane ka vënë në pranga një çift pasi u kapën me një sasi droge në makinën me të cilën po udhëtonin.

Çifti shfaqi nervozizëm pasi pa patrullat e policisë në rrugë, dhe kjo bëri që karabinierët të dyshonin.

Burri me origjinë shqiptare dhe gruaja me origjinë italiane u pikasën nga policia e Barit, të cilët pas një kontrolli të imtësishëm në makinë u sekuestruan 10 kg hashash dhe 535 euro. Droga ishte e fshehur në brenda pjesës ndarëse të sediljes së shoferit dhe pasagjerit.Skip to toolbar