Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan, 4 të plagosur

Më të fundit


Një aksident ka ndodhur në rrugën Tiranë-Elbasan, fatmirësisht pa viktima.

Raportohet se 3 makina janë përplasur duke lënë të plagosur 4 persona, që ndodhen jashtë rreziku për jetën.


Aksidenti mendohet të jetë shkaktuar nga lagështia në rrugë dhe shpejtësia e lartë e makinave.
Skip to toolbar