Kim hap dyert dhe na tregon supervilën e saj

Më të fundit


Në një intervistë për revistën “Vogue” Kim Kardashian ka zbuluar para kamerave se si duket vila e saj, që dikur i përkiste vajzës së Elvis Presleyt, Lisa Maria. Por më pas vila në fjalë është rikonstruktuar dy herë dhe kostoja për to ka qenë, jo pak, por 40 milionë dollarë.

Ndoshta e kishit imagjinuar ndryshe, por shtëpia e Kim përveçse është e madhe është mjaft e thjeshtë.


Gjithçka është e bardhë, por ama mungojnë shumë aksesorë. Madje në një nga dhomat e gjymit nuk ka as drita.

Gjithçka është e bardhë dhe çdo dhomë duket si një muze e artit modern.

https://www.youtube.com/watch?v=QaZ93sibpk0
Skip to toolbar