Krishtlindja/ Trajneri Sylvinho uron shqiptarët: Uroj më të mirat për të gjithë ju!

Më të fundit


Një urim për të gjithë shqiptarët që sot festojnë Krishtlindjen ka ardhur nga Presidenti i Kombëtares, Sylvinho.

Nga Brazili, në një video të postuar në faqen zyrtare të FSHF, Sylvinho uron shqiptarët për Krishtlindje dhe Vitin e Ri.


“Ju uroj Gëzuar Krishtlindjen dhe Vitin e Ri! Uroj më të mirat për të gjithë ju!” shprehet Sylvinho.
Skip to toolbar