Martohet mashkulli më i bukur në botë

Më të fundit


Idris Elba, i shpallur mashkulli më i bukur dhe seksi në botë për 2018, i ka dhënë fund beqarisë me modelen Sabrina Dhowre. Dasma madhështore është zhvilluar në Marok dhe ka zgjatur plot 3 ditë.

Nusja, Sabrina Dhowre, 29 vjeç, zgjodhi dy veshje të shkëlqyera nga Vera Wang për ditën e saj të madhe, ndërsa Idris Elba, 46 vjeç, dukej mahnitës me një kostum nga Ozëald Boateng.


Imazhet e para të festës dhe çiftit të sapomartuar u shfaqën nga “British Vogue”.
Skip to toolbar