Përmbyset makina në aksin Librazhd-Elbasan, drejtuesi 25-vjeçar dërgohet në spital

AKTUALITET


Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në aksin Librazhd-Elbasan ku një automjeti tip “Volkswagen” që drejtohej nga 25-vjeçari me iniciale E. S ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Gjithashtu uniformat blu thonë se drejtuesi është dëmtuar dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.


Rreth orës 19:30, në aksin rrugor Librazhd-Elbasan, automjeti tip “Volksëagen”, që drejtohej nga shtetasi E. S., 25 vjeç, banues në Librazhd, si pasojë e humbjes së kontrollit mbi drejtimin e automjetit nga drejtuesi, automjeti ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.Drejtuesi i automjetit, shtetasi E. S., është dëmtuar dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.“, thuhet në njoftimin e policisë.
Skip to toolbar