Pjesë e Kombëtares për dy miqësoret, Armando Broja: I lumtur që u riktheva!

Më të fundit


Armando Broja rikthehet në kombëtare ppër të dhënë kontributin e tij për dy ndeshjet miqësore që kuqezinjtë do të luajnë gjatë këtyre ditëve. Fillimisht do të duelojnë me Kilin në Parma të Italisë më 22 mars dhe pas 3 ditësh do të udhëtojnë në Suedi për t’u përballur me suedezët.

Sulmuesi i Fulham ka mundësinë e ardhtë në këto dy ndeshje që të tregojë të gjithë potencialin e tij dhe të bindë Sylvinhon për t’i besuar në Euro 2024. Shpresat dhe sytq janë të gjithë nga ai, ku tifozët kërkojnë të shikojnë Brojën duke shënuar gola.


22-vjeçari ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku ka shpërndarë një foto gjartë stërvitjes me kobëtares. “I lumtur që u riktheva” janë fjalët që ka shkruar Broja për të shoqëruar foton.
Skip to toolbar