Pokemon! Roli i Rita Ora në filmin e shumëpritur

Më të fundit


“Pokemon, Detective Pikachu” është filmi që do të sjell në jetë lojën e famshme të kapjes së pokemonëve.

Filmi pritet të dalë më 10 maj, ndërsa pjesë e tij do të jetë edhe këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora.

Ora do të këndojë kolonën zanore si dhe do të ketë një rol të vogël në filmin “Pokemon, Detective Pikachu”. Përmes një postimi në Intagram, Ora na ka njohur me disa pjesë të klipit të këngës “Carry on” që e këndon së bashku me Dj. Kygo.

Lajm edhe më i mirë është se kjo këngë do të jetë e vetmja në të gjithë filmin, duke na bërë të ndihemi edhe më shumë krenar për Rita Orën.Skip to toolbar