Rikthehet Superliga! Dy sfidat, Skënderbeu-Tirana dhe Vllaznia-Partizani

Më të fundit


Një fitore dhe një barazim në dy ndeshjet e para të sezonit. Bardheblutë nuk janë ende në formën e duhur. Trajneri Shehi beson se ekipi do të vijë në nivelin që kërkojnë objektivat në mesin e fazës së parë. Por ndërkohë, bardheblutë do të duhet të grumbullojnë pikë. Ndeshja e radhës është kundër Skënderbeut që kryeson renditjen.

Nga ana tjetër korçarët nuk do të ulin ritmin edhe pse luajnë jashtë fushe. Java e tretë e kampionatit sjell një tjetër përballje serioze. Vllaznia pret Partizanin.


Java e tretë e kampionatit do të mbyllet nga ndeshja Laçi-Teuta.
Skip to toolbar