Veliaj: Durim, do ndërhyjmë për çdo rrugicë

Më të fundit


Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj publikon foto të ndërhyrjes së bashkisë në rregullimin e rrugëve dhe rrugicave të kryeqytetit. Veliaj tha se bashkia i njeh të gjitha zonat problematike dhe shumë shpejt do rregullohen.

“Unë e di ekzaktësisht çfarë rrugësh kanë ende nevojë për ndërhyrje në Tiranë. Ashtu si çdo muaj, edhe këtë herë ekipi ndërhyri në : Kashar, rruga e Kavajës, rruga Bardhyl, rruga Dervish Hatixheja, rruga Pjetër Budi, rruga Vangjush Furrxhi, rruga Viena në Sauk dhe rruga e Durrësit. Ndaj pak durim e besim, sepse do ndërhyjmë për çdo problematikë në të gjitha rrugët e rrugicat e Tiranës.” – shkruan Veliaj


Veliaj është zgjedhur kandidat nga PS për të marrë një mandat të dytë për kreun e Bashkisë Tiranë.
Skip to toolbar