VIDEO/ Zhbllokohet miqësorja ndaj Lihtenshtejnit, Broja tund rrjetën e kundërshtarëve

Më të fundit


Ishte padyshim një pjesa e parë e dominuar nga “Kuqezinjtë” dhe nuk kishte si në fundin e saj, të mos vinte edhe goli i parë i sfidës, nga “Kuqezinjtë” e teknikut Sylvinho, të cilët arritën të dërgonin topin në rrjetën kundërshtare.

Një pasim perfekt nga Nedim Bajrami kapet bukur nga “bomberi”, Armando Broja, i cili gjen të papërgatitur mbrojtjen kundërshtare, duke e çuar topin në rrjetë me një goditje potente. Rezultati shkon në 1 me 0. /i.m /abcnews.al

Skip to toolbar