Aksident i frikshëm në Elbasan, shikoni ku është futur makina


Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Elbasan-Librazhd.

Një autoveturë është goditur nga pas nga një tjetër automjet që po qarkullonte me shpejtësi të madhe ndërsa po tentonte të parakalonte.


Si pasojë e përplasjes autovetura ka humbur drejtimin e lëvizjes dhe është përplasur me trafikndarësen mbrojtëse të rrugës. Automjeti me targa NIB 9561 që drejtohej nga një shtetas shqiptar, emigrant në Greqi është shkatërruar pjesërisht ndërsa drejtuesi ka pësuar lëndime të vogla.

Ndërkohë policia ka filluar hetimin për të përcaktuar shkaqet e këtij aksidenti.
Skip to toolbar