Motori rrëzohet në kanal. Humb jetën 42-vjeçari

AKTUALITET


Një 42-vjeçar humbi jetën tragjikisht të enjten në Lushnje. Shpëtim Bajaziti, banues në Ardenicë, humbi kontrollin e motori dhe përfundoi në një kanal.

Ai u dërgua në spital në gjendje të rëndë, por në spital ndërroi jetë. Ngjarja ndodhi rreth orës 13:30 në fshatin Kolonjë të Lushnjes.


Për ngjarjen në fjalë reagoi dhe policia e cila ndër të tjera shkruan: “Rreth orës 13:30, në fshatin Kolonjë, Lushnje, shtetasi Sh.B, 42 vjeç, banues në Ardenicë, Lushnje, duke drejtuar një motorçikletë, ka humbur kontrollin dhe ka rënë në kanal e për pasojë ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin e Lushnjes. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes”.
Skip to toolbar