Basha ndan videon nga takimi në Korçë: Bashkë për një Shqipëri më të mirë

Më të fundit


Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka ndarë në ‘Facebook’ video nga takimi i zhvilluar mbrëmjen e së mërkurës nga takimi me demokratët në Korçë.

Basha shprehet se bashkë me demokratët janë të vendosur për demokraci dhe institucione të forta.


‘Bashkë për të ardhmen! Për demokraci, institucione të forta, ekonomi të lirë dhe një politikë për njerëzit, që na bashkon rreth vlerave dhe shpresës për një Shqipëri më të mirë’, shkruan Basha.
Skip to toolbar