Bebe Rexha takon Michelle Obamën dhe bën një parashikim për të

Më të fundit


Këngëtarja amerikane me origjinë shqiptare Bebe Rexha është takuar së fundi me bashkëshorten e ish presidentit amerikan Barack Obama. Bebe performoi në një shfaqje në Universitetin Tampas në Florida. Pikërisht aty këngëtarja është takuar me Michelle Obama-n, e cila së fundi ka nxjerrë librin e saj autobiografik “Becoming”, dhe ka zhvilluar një sërë takimesh promovuese në të gjithë Amerikën.

Teksa është takuar dhe fotografuar me ish-zonjën e parë, Bebe Rexha publikoi një fotografi në Instagram duke parashikuar që Michelle në të ardhmen do të bëhet presidente e SHBA-së.


 “Me presidenten time të ardhshme, zonjën Michelle Obama”, janë fjalët e këngëtares shqiptare në mbishkrimin e fotografisë.

Duhet thënë se çifti Obama ka shumë mbështetës në botën e artit të SHBA.
Skip to toolbar