Bie apo e shtyjnë nga ballkoni? 45 vjeçarja përfundon në spital

Më të fundit


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku shtetësja me iniciale Z.XH., 45 vjeç, është rrëzuar nga kati i dytë i shtëpisë së saj.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Urës Vajgurore, ndërsa trupi i shtrirë në tokës është gjetur nga fshqinjët.


45-vjeçarja jetonte me 2 fëmijët e saj, ndërsa bashkëshorti ishte në emigrim.

Aktualisht ajo paraqitet në gjendje të rëndë dhe ndodhet në spitalin rajonal të Beratit. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ku aktualisht po hetohet në të gjitha pistat nëse gruaja është hedhur vetë, ka rënë aksidentalisht apo e kanë shtyrë.
Skip to toolbar