Elbasan, makina përfundon në greminë

Më të fundit


Një aksident i frikshëm ka ndodhur në urën e fshatit Griqan i Sipërm në Elbasan, fatmirësisht pa viktima.

Një makinë ka rënë në një lartësi të konsiderueshme duke përfunduar ne një greminë, ndërsa drejtuesi i mjetit ka marrë vetëm disa plagë të lehta dhe ndodhet jashtë rreziku për jetën.


Policia vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes, ndërsa dyshohet se shpejtësia e lartë mund të ketë qenë arsye e humbjes së kontrollit të mjetit.
Skip to toolbar