FOTO LAJM: Shuhet partia e Ilir Metës në Shkodër 

Më të fundit


Deputeti Agron Çela ka lënë Partinë e Lirisë për t’iu bashkuar Partisë Socialiste.

Një foto e Agron Çelës me drejtuesen politike të PS në Shkodër, Elisa Spiropalin dhe Benet Becin është shpërndarë orët e fundit, por vetë ata nuk e kanë publikuar në rrjetet sociale. 


Në foto shihet edhe Edmond Ndou, i cili i është bashkuar PS, pasi ka qenë kreu i degës së Partisë së Lirisë në Shkodër. 

Pra, jo vetëm Çelën, por Ilir Meta humbet edhe kryetarin e partisë në Shkodër.
Skip to toolbar