Ish-kryetari i PD: Mosnjohja e zgjedhjeve akt jo demokratik, antishqiptar!

Më të funditIsh kryetari i Partisë Demokratike Eduard Selami ka reaguar lidhur me qëndrimin e kryedemokratit Lulzim Basha
për mosnjohjen e zgjedhjeve.

Ish rivali i Lulzim Bashës në zgjedhjet brenda partisë në vitin 2017, e cilëson mosnjohjen e zgjedhjeve si antishqiptare.


Përmes një postimi në rrjetin social Twitter ai thekson:

“Mosnjohja e zgjedhjeve nje akt jo demokratik dhe antishqiptar”, shkruan Selami.