“Keqardhje që zgjodhët ushqimin jo të shijshëm gjerman”, batuta e shkëmbim dhuratash mes Ramës e Blinken

AKTUALITET


Kryeministri Edi Rama ka ndarë mëngjesin e sotëm disa momente nga vizita e sekretarit Amerikan të Shtetit, Blinken dje në Tiranë.

Përmes një video, Rama ka publikuar disa prapaskena nga takimi me Blinken.


“MIRËMËNGJES
dhe me disa momente në para e prapaskenë me Sekretarin e Shtetit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama, ndërsa në pamje shfaqet dhe momenti kur dy zyrtarët shkëmbejnë mesazhe.
Skip to toolbar